firma Anita – jeden z czołowych światowych producentów bielizny damskiej

Niemiecka firma Anita Dr Helbig GmbH jest od 1886 roku producentem bielizny damskiej o najwyższej jakości i ponadprzeciętnym komforcie noszenia.

Od początku istnienia Anita przywiązuje szczególną wagę do jakości materiałów , konstrukcji bielizny oraz komfortu noszenia. Anita tworzy zróżnicowane linie i kolekcje i dzięki temu jest partnerem zarówno dla pań posiadających biust w każdym rozmiarze , kobiet w ciąży i karmiących, pań aktywnych fizycznie a także pań po mastektomii.

Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ponad studwudziestoletnie doświadczenie sprawia , że Anita jest najbardziej kompetentnym producentem bielizny specjalizującym się w dużych rozmiarach.125 years Anita Liczne próby jakościowe produktów Anita gwarantują idealną formę , dopasowanie i funkcjonalność w każdym rozmiarze.

Od roku 1967 Anita care oferuje szeroki wachlarz produktów dla Pań po mastektomii . Jest specjalistą w dziedzinie anatomicznych , komfortowych i idealnie dopasowanych protez biustu, które gwarantują naturalną swobodę ruchów. Cały program Anita care obejmujący protezy piersi , gorsety protetyczne i kostiumy kąpielowe ,ma na celu zapewnienie naturalności i radości życia.

Anita jest jedynym na świecie producentem który sam we własnych fabrykach projektuje i produkuje protezy piersi , stroje kąpielowe i gorsety protetyczne dzięki czemu oferuje to , co w Twojej obecnej sytuacji jest najbardziej potrzebne – wsparcie, bezpieczeństwo i poczucie komfortu.

W chwili obecnej Anta Dr Helbig GmbH z siedzibą w Brannenburgu jest czołowym producentem bielizny damskiej , kostiumów kąpielowych i protez piersi. Z centrum logistycznego w Kufstein (Austria) wysyłane są produkty do 70 krajów na świecie.