firma Anita

Posted on by

Niemiecka firma Anita Dr Helbig GmbH jest od 1886 roku producentem bielizny damskiej o najwyższej jakości i ponadprzeciętnym komforcie noszenia.

Od początku istnienia Anita przywiązuje szczególną wagę do jakości materiałów , konstrukcji bielizny oraz komfortu noszenia. Anita tworzy zróżnicowane linie i kolekcje i dzięki temu jest partnerem zarówno dla pań posiadających biust w każdym rozmiarze , kobiet w ciąży i karmiących, pań aktywnych fizycznie a także pań po mastektomii.

Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ponad studwudziestoletnie doświadczenie sprawia , że Anita jest najbardziej kompetentnym producentem bielizny specjalizującym się w dużych rozmiarach. Liczne próby jakościowe produktów Anita gwarantują idealną formę , dopasowanie i funkcjonalność w każdym rozmiarze. W chwili obecnej Anta Dr Helbig GmbH z siedzibą w Brannenburgu jest czołowym producentem bielizny damskiej , kostiumów kąpielowych i protez piersi. Z centrum logistycznego w Kufstein (Austria) wysyłane są produkty do 70 krajów na świecie.Anita